Wilson fartygsporträtt oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Fartygsporträtt, signerad Wilson, olja på duk, ca 30x40 cm

520635

2018-02-23