Terrin samt pastejterriner

Terrin samt pastejterriner
Terrin samt pastejterriner
Terrin samt pastejterriner
Terrin samt pastejterriner
Terrin samt pastejterriner
Terrin samt pastejterriner
Terrin samt pastejterriner
Terrin samt pastejterriner
Terrin samt pastejterriner
Terrin samt pastejterriner
Terrin samt pastejterriner
Terrin samt pastejterriner

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TERRIN, PASTEJTERRINER, 3 dlr., porslin, 1900-talets andra hälft, i form av and samt fasaner, polykromt bemålade, längd ca 25-37 cm, höjd 16-26 cm

Nagg

520639

2018-02-16