Barbro Andersson oljemålning

Barbro Andersson oljemålning
Barbro Andersson oljemålning
Barbro Andersson oljemålning
Barbro Andersson oljemålning

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

BARBRO ANDERSSON (född 1948): Kompostion, signerad och daterad Barbro Andersson 84, olja på duk, ca 197x175 cm

520664

2018-02-16