Skulptur efter Niki Saint Phalle

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets senare del): efter Niki Saint Phalle, kvinnofigur, bemålad papier mache, höjd ca 32 cm

Ytslitage, en fot med skador

520693

2018-02-16