Salongsgrupp 6 delar

Salongsgrupp 6 delar
Salongsgrupp 6 delar
Salongsgrupp 6 delar
Salongsgrupp 6 delar
Salongsgrupp 6 delar
Salongsgrupp 6 delar
Salongsgrupp 6 delar
Salongsgrupp 6 delar
Salongsgrupp 6 delar
Salongsgrupp 6 delar
Salongsgrupp 6 delar
Salongsgrupp 6 delar
Salongsgrupp 6 delar
Salongsgrupp 6 delar
Salongsgrupp 6 delar
Salongsgrupp 6 delar
Salongsgrupp 6 delar
Salongsgrupp 6 delar

Klubbat för:

8 200 SEK

4 000 SEK

SALONGSGRUPP, 6 delar, 1900-talets första hälft, empire och gustaviansk stil, bemålad och förgylld dekor, bestående av soffa, karmstolar, 1 par, stolar, 1 par, bord, höjd 68, 100x70, sitthöjd 40-46, soffans längd 226 cm

Ytslitage, klädsel med skador och fläckar

520695

2018-02-16