Klädskåp Jugend ek
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KLÄDSKÅP, ek, 1900-talets början, jugend, spegeldörrar med skuren dekor av fruktstilleben samt blyinfattat glas, två lådor, beslag i mässing, höjd ca 195, 89x48 cm, nyckel medföljer
Slitage, bakstycket med hål, en dörr med defekt glasparti
520705
2018-02-17