Klädskåp Jugend ek

Klädskåp Jugend ek
Klädskåp Jugend ek
Klädskåp Jugend ek
Klädskåp Jugend ek
Klädskåp Jugend ek
Klädskåp Jugend ek
Klädskåp Jugend ek
Klädskåp Jugend ek

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KLÄDSKÅP, ek, 1900-talets början, jugend, spegeldörrar med skuren dekor av fruktstilleben samt blyinfattat glas, två lådor, beslag i mässing, höjd ca 195, 89x48 cm, nyckel medföljer

Slitage, bakstycket med hål, en dörr med defekt glasparti

520705

2018-02-17