Ytterfoder
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
YTTERFODER, 1 par, majolika, Göteborg, sekelskiftet 1900, i form av stubbar, höjd 15, diameter 19 cm
Kuntoraportti
Slitage, nagg och sprickor
520719
Päivämäärä:
2018-02-18