Ytterfoder

Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder

Klubbat för:

500 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

YTTERFODER, 1 par, majolika, Göteborg, sekelskiftet 1900, i form av stubbar, höjd 15, diameter 19 cm

Kuntoraportti

Slitage, nagg och sprickor

520719

Päivämäärä:

2018-02-18