Fartygsmodell
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
FARTYGSMODELL, svenska 4-mastade barken Beatrice, 1900-talets mitt, bemålad, på stativ, handgjord, sjömansarbete, målade barkade träsegel, komplett med alla delar, längd ca 53, höjd ca 43 cm
Kuntoraportti
Skador
520750
Päivämäärä:
2018-02-18