Svenskt Tenn takarmatur

Svenskt Tenn takarmatur
Svenskt Tenn takarmatur
Svenskt Tenn takarmatur
Svenskt Tenn takarmatur
Svenskt Tenn takarmatur
Svenskt Tenn takarmatur

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOSEF FRANK, taklampa, Svenskt Tenn, modell 2559/2560, mässing, skärm i vit textil, formgiven under 1920-talets slut, diameter ca 50 cm

Bruksslitage

520751

2018-02-16