Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄRMEKAROTTER, 2 st, 1900-talets början, England, nysilver, sk revolving dish, längd ca 32-38 cm
Slitage, en med skada
520752
2018-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här