Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRANDHJÄLMAR, 3 st., 1800-1900 tal, svarta med metallbeslag, 24x15 samt 30x23 en något nyare hjälm i krom 30x23 cm
Bruksslitage, repor, smärre skador
520757
2018-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här