Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EDWARD HALD, ytterfoder, flintgods, 1910/20-tal, Rörstrand, polykrom dekor av blomsterkorgar med hänklar, stämplad "Dessin Hald, Rörstrand", diameter 34, höjd 24 cm
520759
2018-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här