Serveringsbestick silver

Serveringsbestick silver
Serveringsbestick silver
Serveringsbestick silver
Serveringsbestick silver
Serveringsbestick silver
Serveringsbestick silver
Serveringsbestick silver
Serveringsbestick silver
Serveringsbestick silver
Serveringsbestick silver
Serveringsbestick silver
Serveringsbestick silver

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAGUSKED, SLEV, STRÖSKED, silver, 1700/1800-tal, trä och benskaft, längd 22-32 cm

Slitage

520762

2018-02-18