Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKEDAR, silver, (6) belöningsskedar, daterade 1876, stämplade "J. A Selling", 10 st daterade 1973 samt 1 daterad 1848, längd ca 10-21.5 cm, vikt 511 g
Smärre beläggningar
520773
2018-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här