Silverskedar

Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKEDAR, silver, (6) belöningsskedar, daterade 1876, stämplade "J. A Selling", 10 st daterade 1973 samt 1 daterad 1848, längd ca 10-21.5 cm, vikt 511 g

Smärre beläggningar

520773

2018-02-16