Jöran Nyberg handkolorerad litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JÖRAN NYBERG (född 1937): Människor i trädgårdsmiljö, signerad och numrerad Jöran Nyberg 2/100, handkolorerad litografi, 74x51 cm

520780

2018-02-17