Speldosa

Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa

Klubbat för:

4 000 SEK

1 500 SEK

SPELDOSA, Six Airs, Genève, 1800-talets andra hälft, rosenträ, nläggningar i lådan, gaslucka, höjd 14, 51x22 cm, vev finns

Spelverket löst, skador, nyckel till fodral saknas, slitage, skevt lock

520781

2018-02-18