Klubbat för:
4 000 SEK
1 500 SEK
SPELDOSA, Six Airs, Genève, 1800-talets andra hälft, rosenträ, nläggningar i lådan, gaslucka, höjd 14, 51x22 cm, vev finns
Spelverket löst, skador, nyckel till fodral saknas, slitage, skevt lock
520781
2018-02-18