Berta Hansson akvarell

Berta Hansson akvarell
Berta Hansson akvarell

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTA HANSSON (1910-94): Fåglarna II, monogramsignerad BH, akvarell, ca 27,5x19,5 cm

Oramad

520787

2018-02-19