Lomonosov Cobalt Net
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LOMONOSOV, "Cobalt Net", kaffeservis, 14 dlr., porslin, Ryssland, 1900-talets andra hälft, stämplade "made in USSR" samt med tillverkare, bestående av: kaffekanna, gräddkanna, sockerskål, 5 kaffekoppar med fat samt 6 assietter, kaffekannans höjd ca 20 cm
520791
2018-02-17