Lomonosov Cobalt Net

Lomonosov Cobalt Net
Lomonosov Cobalt Net
Lomonosov Cobalt Net
Lomonosov Cobalt Net
Lomonosov Cobalt Net
Lomonosov Cobalt Net
Lomonosov Cobalt Net
Lomonosov Cobalt Net
Lomonosov Cobalt Net
Lomonosov Cobalt Net

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LOMONOSOV, "Cobalt Net", kaffeservis, 14 dlr., porslin, Ryssland, 1900-talets andra hälft, stämplade "made in USSR" samt med tillverkare, bestående av: kaffekanna, gräddkanna, sockerskål, 5 kaffekoppar med fat samt 6 assietter, kaffekannans höjd ca 20 cm

520791

2018-02-17