John-E Franzén Chief

John-E Franzén Chief
John-E Franzén Chief

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN-E FRANZÉN (född 1942): Indian Chief, monogramsignerad och daterad JEF 1995, färglitografi, pt, bildmått ca 44x54 cm

Oramad

520803

2018-02-18