Sven Palmqvist skål glas Kantara Orrefors

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN PALMQVIST, "Kantara", skål, Orrefors, rött glas, signerad Orrefors 3023/2, höjd 9 cm, längd 33 cm

repor

520806

2018-02-18