Maria Hillfon
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MARIA HILLFON (född 1945): (3) MAYA EIZIN ÖIJER (född 1946) (1): Blommor, signerad och numrerad Maria Hillfon, färglitografier, bladmått ca 78x50, 55x87 resp 70x60 cm, "Nattens rike", signerad Maya Eizin, VI/L, färglitografi, bladmått ca 83x60 cm
Oramade, Eizin med fläck längs kant
520817
2018-02-18