Helge Kemner oljemålning

Helge Kemner oljemålning
Helge Kemner oljemålning
Helge Kemner oljemålning
Helge Kemner oljemålning
Helge Kemner oljemålning
Helge Kemner oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HELGE KEMNER (1883-1934): landskapsmotiv, signerad och daterad Helge Kemner 1912, olja på pannå, 25x27 cm

520818

2018-02-17