Maria Hillfon

Maria Hillfon
Maria Hillfon
Maria Hillfon
Maria Hillfon
Maria Hillfon
Maria Hillfon

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARIA HILLFON (född 1945): (5 st): Blommor, signerad och numrerad Maria Hillfon, färglitografier, bladmått ca 39x39, 35x29, 35x29 cm

Oramade

520820

2018-02-17