PG Thelander etsning gris

PG Thelander etsning gris
PG Thelander etsning gris

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PÄR GUNNAR THELANDER (född 1936): Gris, signerad P.G. Thelander, 44/100, färgetsning, rosa kuben akvarellerad, bildmått ca 39,5x29,5, bladmått ca 57x45 cm

Oramad

520825

2018-02-17