Bengt Fransson oljemålning
2018-02-19
520828
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT FRANSSON, (född 1935): "På parkbänken", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 35x27 cm