Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BENGT FRANSSON, (född 1935): "På parkbänken", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 35x27 cm
520828
2018-02-19
Gör en kostnadsfri värdering här