Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
POLITISK SATIR (2). Grafiska blad, England, tidigt 1800-tal, "Making decent..." och "The Speech", S. W. Fores, Thomas Mc Lean, ca 250x350 mm,
Ramade. 2 st.
En liten lagning i övre hörn
520836
2018-02-19
Gör en kostnadsfri värdering här