Grafiska blad politisk satir 1800-tal 2 st

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POLITISK SATIR (2). Grafiska blad, England, tidigt 1800-tal, "Making decent..." och "The Speech", S. W. Fores, Thomas Mc Lean, ca 250x350 mm,
Ramade. 2 st.

En liten lagning i övre hörn

520836

2018-02-19