Harald Wiberg blyerts

Harald Wiberg blyerts
Harald Wiberg blyerts
Harald Wiberg blyerts
Harald Wiberg blyerts

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

HARALD WIBERG (1908-1986): vinterlandskap med uttrar, signerad och daterad Harald Wiberg 1948, blyerts, 24x26 cm

520839

2018-02-17