Fernand Leger efter litografi

Fernand Leger efter litografi
Fernand Leger efter litografi

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FERNAND LEGER (1881-1955) efter: Komposition, signerad och daterad i trycket F Leger -24, färglitografi, 227/450, tryckt av Mourlot, ca 65x91 cm
Skador: Något gulnad

520850

2018-02-18