Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
FERNAND LEGER (1881-1955) efter: Komposition, signerad och daterad i trycket F Leger -24, färglitografi, 227/450, tryckt av Mourlot, ca 65x91 cm
Skador: Något gulnad
520850
2018-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här