Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ERIC HALLSTRÖM (1893-1946): Vintermotiv, a tergo med påskrift "Från Stocksund", signerad Eric Hallström, olja på pannå, ca 46x55 cm
520852
2018-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här