Ernst Billgren
2018-02-17
520853
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ERNST BILLGREN (född 1957): Jägaren och björnen, signerad och numrerad Ernst Billgren, 28/40, färgetsning, bladmått ca 41x50 cm