Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TESIL, BÄGARE, 2 st, silver, 18/1900-tal, förgylld tesil, höjd 4-10 cm, vikt ca 215 g
Gravyr, bruksslitage
520859
2018-02-17
Gör en kostnadsfri värdering här