Tesil samt bägare i silver

Tesil samt bägare i silver
Tesil samt bägare i silver
Tesil samt bägare i silver
Tesil samt bägare i silver
Tesil samt bägare i silver
Tesil samt bägare i silver
Tesil samt bägare i silver
Tesil samt bägare i silver
Tesil samt bägare i silver
Tesil samt bägare i silver

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TESIL, BÄGARE, 2 st, silver, 18/1900-tal, förgylld tesil, höjd 4-10 cm, vikt ca 215 g

Gravyr, bruksslitage

520859

2018-02-17