Oscar Reuterswärd teckning

Oscar Reuterswärd teckning
Oscar Reuterswärd teckning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002), "Perspective Japonaise No 338" signerad Oscar Reuterswärd, tusch och akvarell på papper, bladmått ca 38x28 cm

Oramad

520863

2018-02-17