Stol teaterrekvisita
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TEATERREKVISITA, i form av stor stol, trä och färgat konstläder, hjulförsedd med pedal baktill för att hissa upp hjulen, baktill med handtag och monogram i guld, "LV", bredd 102, djup 122, höjd 155 cm
PROVENIENS:
Enligt uppgift från Stadsteaterns uppsättning av tre musketörer
Slitage, skador
520866
2018-02-17