Stol teaterrekvisita

Stol teaterrekvisita
Stol teaterrekvisita
Stol teaterrekvisita
Stol teaterrekvisita
Stol teaterrekvisita
Stol teaterrekvisita
Stol teaterrekvisita
Stol teaterrekvisita

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TEATERREKVISITA, i form av stor stol, trä och färgat konstläder, hjulförsedd med pedal baktill för att hissa upp hjulen, baktill med handtag och monogram i guld, "LV", bredd 102, djup 122, höjd 155 cm

PROVENIENS:
Enligt uppgift från Stadsteaterns uppsättning av tre musketörer

Slitage, skador

520866

2018-02-17