Kaffekanna porslin Manufactory Gardner Russia

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

KAFFEKANNA, porslin, Manufactory Gardner, Russia, 1850-60-tal, blomstermotiv med förgylld dekor, höjd 24 cm

Lagat lock

520872

2018-02-18