Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSUR, SKULPTURER, 5 st, föreställande hästar, 1900-tal, brons, mässing, järn, höjd 17-40 cm
Slitage, skador, nyckel saknas
520878
2018-02-17
Gör en kostnadsfri värdering här