Bordsur och skulpturer

Bordsur och skulpturer
Bordsur och skulpturer
Bordsur och skulpturer
Bordsur och skulpturer
Bordsur och skulpturer
Bordsur och skulpturer

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSUR, SKULPTURER, 5 st, föreställande hästar, 1900-tal, brons, mässing, järn, höjd 17-40 cm

Slitage, skador, nyckel saknas

520878

2018-02-17