Klubbat för:
8 800 SEK
Schätzwert
10 000 SEK
Beschreibung
FRANÇOIS GALL (1912-1987): Quai de Conti avec le Pont des Arts, signerad F. gall Paris, olja på duk, ca 37.5x46 cm
Zustandsbeschreibung
520881
2018-02-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner