Maj Bring oljemålnig

Maj Bring oljemålnig
Maj Bring oljemålnig
Maj Bring oljemålnig
Maj Bring oljemålnig

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MAJ BRING (1880-1971): På Pråmen, signerad och daterad -54, olja på pannå, ca 62x50 cm

520888

2018-02-18