Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MAX MIKAEL BOOK (född 1953): "Delirium sve 18/20" signerad och daterad á tergo MM BOOK 1999, blandteknik på pannå, ca 30x42 cm
520890
2018-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här