François Jousselin
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
FRANÇOIS JOUSSELIN (1926-2009): "Les Somnambules´´, signerad och daterad 1963, olja på duk, ca 130x89 cm
Proveniens: Riksförbundet för bildande konst no. 263
Kuntoraportti
520913
Päivämäärä:
2018-02-18