Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ANTON GENBERG (1862-1939): ´´Fiskeläge på Lofoten ´´, signerad och daterad A. Genberg 04, olja på duk, ca 110x91 cm
Smärre färgbortfall, duklagning
520919
2018-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här