Kjell Andersson färglitografi

Kjell Andersson färglitografi
Kjell Andersson färglitografi
Kjell Andersson färglitografi
Kjell Andersson färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KJELL ANDERSSON (född 1937): (2 st) Bilar, signerade och numrerade 59/74 resp 49/65, färgserigrafier, bladmått ca 57x77 cm vardera

Oramade

520924

2018-02-17