Skål Edvin Öhrström

Skål Edvin Öhrström
Skål Edvin Öhrström
Skål Edvin Öhrström
Skål Edvin Öhrström
Skål Edvin Öhrström
Skål Edvin Öhrström
Skål Edvin Öhrström
Skål Edvin Öhrström

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EDVIN ÖHRSTRÖM, skål, Orrefors, signerad ORREFORS Ariel Nr 536 -E3 Edvin Öhrström, dekor i blått, gult och klarglas, höjd ca 10, diameter ca 20 cm

Smärre slitge, repor

520927

2018-02-24