Broyhill matsalsgrupp USA
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BROYHILL, "Sulcptra Premier", matgrupp, 9 dlr, 1960-tal, USA, bestat lövträ, bestående av: matbord med 3 iläggskivor, 1 par karmstolar, 6 stolar, stolar klädda i konstläder, bordets höjd 76, 153x102, iläggskivor a 31x102 cm
Bruksslitage
520931
2018-02-17