Broyhill matsalsgrupp USA

Broyhill matsalsgrupp USA
Broyhill matsalsgrupp USA
Broyhill matsalsgrupp USA
Broyhill matsalsgrupp USA
Broyhill matsalsgrupp USA
Broyhill matsalsgrupp USA
Broyhill matsalsgrupp USA
Broyhill matsalsgrupp USA
Broyhill matsalsgrupp USA
Broyhill matsalsgrupp USA
Broyhill matsalsgrupp USA
Broyhill matsalsgrupp USA
Broyhill matsalsgrupp USA
Broyhill matsalsgrupp USA

Klubbat för:

5 200 SEK

8 000 SEK

BROYHILL, "Sulcptra Premier", matgrupp, 9 dlr, 1960-tal, USA, bestat lövträ, bestående av: matbord med 3 iläggskivor, 1 par karmstolar, 6 stolar, stolar klädda i konstläder, bordets höjd 76, 153x102, iläggskivor a 31x102 cm

Bruksslitage

520931

2018-02-17