Klubbat för:
15 000 SEK
4 000 SEK
BROYHILL, "Sulcptra Premier", vitrinskåp, 2 dlr, 1960-tal, USA, bestat lövträ, invändigt med hyllplan, 148x44, höjd 195,5 cm
Bruksslitage, överskåp med avslag, repor
520941
2018-02-17