Broyhill vitrinskåp

Broyhill vitrinskåp
Broyhill vitrinskåp
Broyhill vitrinskåp
Broyhill vitrinskåp
Broyhill vitrinskåp
Broyhill vitrinskåp
Broyhill vitrinskåp
Broyhill vitrinskåp

Klubbat för:

15 000 SEK

4 000 SEK

BROYHILL, "Sulcptra Premier", vitrinskåp, 2 dlr, 1960-tal, USA, bestat lövträ, invändigt med hyllplan, 148x44, höjd 195,5 cm

Bruksslitage, överskåp med avslag, repor

520941

2018-02-17