Matbord med utdragsskivor

Matbord med utdragsskivor
Matbord med utdragsskivor
Matbord med utdragsskivor
Matbord med utdragsskivor
Matbord med utdragsskivor
Matbord med utdragsskivor

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD med utdragsskivor, 1950-tal, bläckstämplad SMF (Svenska Möbel Fabriken), fanerat i teak, höjd 72, 125x83, totallängd 225 cm

Blekta partier, bruksslitage

520950

2018-02-17