Bordsuppsats omkring 1900

Bordsuppsats omkring 1900
Bordsuppsats omkring 1900
Bordsuppsats omkring 1900
Bordsuppsats omkring 1900
Bordsuppsats omkring 1900
Bordsuppsats omkring 1900
Bordsuppsats omkring 1900
Bordsuppsats omkring 1900
Bordsuppsats omkring 1900
Bordsuppsats omkring 1900
Bordsuppsats omkring 1900
Bordsuppsats omkring 1900
Bordsuppsats omkring 1900
Bordsuppsats omkring 1900
Bordsuppsats omkring 1900
Bordsuppsats omkring 1900

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSUPPSATS, 3 dlr, omkring 1900, alabaster, förgylld metall, bestående av bordspendyl, 2 kandelabrar, för 5 ljus, höjd ca 39 resp 35 cm

Obetydliga nagg, nyckel och pendel finns

520972

2018-02-17